İçindekiler [ Gizle ]


Tik tok takipçi hilesi profilinizi hep bir adım ön planda tutar. Yüksek takipçi ve beğeni hesaplarınızı güncel tutmaya olanak sağlayabilir. Freemedya.net sayesinde artık tıkla takipçi atabileceksiniz. Tik tok takipçi satın al veya kazan ! Takipçi kazanmak istiyorsanız internet sitemizi öneren bir yazı forumda paylaşmanız yeterli olacaktır. Takipçi satın alarak kısa sürede istediğiniz takipçi sayısına ulaşmanız çok daha kolay.  Hesaplarınız dışarıdan biraz havalı gözükecek ama bu yöntemin hesaplara zararı veya faydası olur mu? Diye bir düşünceye sahipseniz yazımızın tamamını okuyarak bu konu hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Hemen hemen bir çok kişinin kullandığı hilenin zararlı maalesef faydalarından fazladır. Normalde zararlarını anlatan birine rastlayamazsınız. Kimse satacağı bir şeyi kötülemek istemez. Ama görmezden gelip satın aldığınız takipçilerin hesabınıza nasıl zarar vereceğini duyunca bir kez daha düşüneceksiniz.


Tik Tok Takipçi Hilesi Zararları

Tik Tok Takipçi Arttırma Satın al

Tiktok takipçi hilesi zararlarından en büyüğü hesapların black list te olmasıdır. Nedir bu black list ? Kısaca kara liste anlamını verir. Etkileşimi olmayan tek işlevi beğen takip et olan hesapların beğenileri sizi keşfete veya trendlere girmenizde etki sağlamamakta. Hesaplar nötordur. Kısaca sıfırdır. Buda sadece hesapların görünüşten ibaret olduğunu anlamanızı sağlar. Bir zaman sonrada o hesaplar kapanmaktadır. Olan etkileşiminiz de düşme tehlikesine girer. Böyle sorunlar genellikle ucuz servislerden kaynaklanır. Bu servis sahipleri bunları sadece para amaçlı kullandıkları için diğer işlevleri yerine getirmezler. Kaliteli ve pahalı servisler genelde hesapları güncellerler. 20 ve 100 arası hesaba gönderim yaptıktan sonra , paylaşım , yorum , şifre değiştirme veya profil değiştirmesi yaptırırlar. Bu hesapların etkileşimi güncel kalır. Bunu anlamanın tek yolu beğenilerin sadece 1 gönderili profil resimli hesaplardan gelip gelmediğine bakmaktır. Buna rağmen bu servisler çok satmaktadır. Ucuz olduğu için maalesef ilk tercih bu yöndedir. Mantıklı düşünmek gerekirse 5 TL yerine kimse 15 TL vermez.  Bu yüzden takipçi satın alacağınız yere çok dikkat etmeniz gerekmektedir.Tik Tok Takipçi Hilesi yararları Nelerdir?


Tiktok takipçi hilesi yararları hesabınızın ön planda kalmasını ve güncel bir hesap olmasına etkide bulunur. Güncel hesaplar sürekli gönderi paylaşıp beğeni yapan hesaplar değildir. Sürekli beğenilen ve yorum yapılan hesaplardır. Hesabınız aktif hesaplardan beğenilip yorum attırmanız 1000 lerce bot hesaplardan daha çok fayda sağlayacağını gözlemleyebilirsiniz. Tiktok 2019 takipçi kazan , Tik tok ücretsiz takipçi veya Tik tok takipçi bedava gibi sitelere itibar etmeyiniz. Şifrelerinizi 2. bir kişiyle paylaşmanız olan takipçileri kaybetmenize neden olabilir. Hesapların aktif ve kaliteli botlardan oluştuğunu düşünürsek hesaplarınıza yararı fazlasıyla olmaktadır. Ama aktif oluşunu fiyatlarla belirlemeniz yanlış olur. Bir tik tok paneli 2 kat ucuza aktif userlerde satabiliyor. Küçük bir ücretle ( 5 TL ) gibi ücret ödeyerek servisleri deneyebilirsiniz.  Her zaman en uygun fiyat aktif takipçi olmadığı anlamına gelmemektedir. Zamanla hesabınız ön planda olursa katkı sağladığını kısa sürede anlayabilirsiniz.Nasıl Kullanılır? Kullanırken Dikkat Ediniz!


Bu Paneller hemen hemen her yerde karşımıza çıkmaktadır. Scriptler wareze düşünce bir çok smm panel görmeye başladık.Kullanımı Diğer Panele göre biraz daha uğraştırıcıdır. Anlık sonuç gKullanım alanları internet sitelerine göre değişmektedir. Bir Sosyal medya panelinde ( Smm Panel ) kullanımı Şu Şekildedir.

 • İlgili web siteye kayıt olunur
 • Kullanıcı adı veya E-posta ile giriş yapılır
 • Sitedeki servisler güvenilirse bakiye eklenir
 • Bakiye eklendikten sonra Yeni sipariş sekmesine girilir
 • Size uygun servis seçilir. Link veya Kullanıcı adı yazılır
 • Sipariş verilir
 • Artık Siparişler kısmından siparişinizi takip edebilirsiniz.

Kullanırken Dikkat! Yanlış link veya kullanıcı adı belirtmeniz paranızın boşa gitmesine neden olabilir. Bu yüzden sipariş vermeden önce dikkatli bir şekilde tekrar kontrolünü sağlayınız. Yanlış siparişiniz genellikle paneller üzerinde geçiş sağlar. Küçük bir şemayla gösterip ayrıntılı şekilde bu olayı gözlemleyelim.


Sipariş verdiğiniz site Satın aldığı Yer Yurt dışı Aracı Api Dağıtıcı Ana Bayi

Siparişiniz aracı sitelerden ana bayiye kısa sürede ulaşır. Yukardaki şema bazen kısalır bazende uzayabilir.  Bu yüzden iptali de uzun sürebilir. Siz ticket açında Sipariş siteniz den bir diğerine ordan bir diğerine derken siparişiniz belkide tamamlanabilir. Böyle ufak bir şeyin sizi böyle çok uğraştırmasını istemezsiniz. Bu yüzden sipariş verirken Link veya Kullanıcı adınıza dikkat edip tekrar kontrol ediniz.


Diğer panellerin kullanımına gelirsek biraz daha basit ve anlıktır. Ama riski biraz yüksektir. Girdiğiniz şifreniz site sahibine gitmektedir. Takipçiniz yüksekse hesabınızın şifresinin değişmesi an meselesi olabilir. Şifrenizi girdiğiniz an site sahibinin şifrenizi gördüğünü unutmayınız. Bu kadar bilgiyi bilmemizin sebebi panel sahibi olmamız. Her 2 türde panelimiz mevcuttur. Herkes bizim gibi bir düşünceye sahip değildir. Bu yüzden hesabınızın şifresini kesinle hiç bir yerde paylaşmayınız. Diğer Panellerin kullanımı diğer panele göre çok daha farklıdır. Kullanımı ayrıntılı bir şekilde belirtelim.


 • Kullanıcı adınız ve Şifreniz ile giriş yapılır.
 • Kullanmak istediğiniz servis seçilir.
 • Kullanıcı adınız ve linkinizi giriniz.
 • Gönder deyip , servisi başlatabilirsiniz.

Kullanımı diğer panele göre basit ve zahmetsizdir. Ama bu sizi yanıltmasın ! İşleyiş tarzı havuz sistemidir. Bir havuzda ne kadar kişi varsa o kadar takipçi veya beğeni gelmektedir.  Takipçi hilesi yaparken kesinlikle şifre paylaşmayınız. Amacımız panel sahiplerini kötülemek değildir. Ama riskleri olduğunu bilmeniz ve bize gelen şikayetler genellikle bu tarz panellerden gelmektedir.


Tik Tok Türk Takipçi Hilesi


Tik tok türk takipçi hilesi panellere göre değişir. Normalde diğer servislere göre biraz daha ücret farkı vardır. Sebebi biraz daha zor bulunması ve kullaniciların az olmasıdır. Türk takipçi almanız size daha çok yarar sağlar. Kısa süre önce Yabancı hesapların etkileşimi çok daha düşük ve etkisi olduğunu gözlemledik. Türk bot hesaplardan oluşması her şekilde hesabınıza zarar verebilir. Türkiye ' de kurulan hesaplar genellikle kalitesiz olduğundan yabancı paneller bu kullanıcıları tercih etmezler. Bu yüzden biraz zor bulunmaktadır.  Bazı panelller türk kullanıcıları kullanmaktadır. Fiyat farkı değişmektedir.Tik Tok Takipçi Fiyatları 2018 - 2019


Fiyatlar panelden panele değiştiğinden fiyatların tahmini olarak yazdığımızı unutmayınız. Tik tok takipçi hilesi fiyatları seneye bağlı olarak yükselmez. Güncellemelere göre yükseliş olur. Gelen güncelleme botlara yönelikse , bot hesaplar kapatılır. Önlemler alınır. Bunları aşması uğraştırıcı ve zaman alan bir olay olduğundan faiz fiyatlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Örnek tik tok takipçi hilesi fiyatlarını listeleyelim. • 2018 Fiyatı En Düşük : 5 TL
 • 2018 Fiyatı En Fazla : 40 TL
 • 2019 Fiyatı En Düşük : 5-10 TL
 • 2019 Fiyatı En Yüksek : 60 TL


Tik Tok Takipçi Satın Al


Tik tok takipçi satın al ve takipçilerin aktif kullanıcılardan olsun ! Freemedya sosyal medyada kendini kanıtlamış ve yıllarca bu sektörde hizmet vermiş bir firmadır. Her türlü sorun ve yardımda siteden destek talebi açabilirsiniz. Hile yapmadan yazımızı okumanız size faydalı olacaktır. Son günlerde bir çok kişi tik tok takipçi satın al konusunu bizlere ilettikleri için yeni tik tok servisleri ekledik. En uygun ve en kaliteli servisleri sizler için getirmek için çok çalışıyoruz ! Freemedyadan tik tok takipçi satın alarak hesaplarınızı çok daha kolay popüler hale getirebilirsiniz. Güncel olmayan panellere dikkat etmeyi unutmayın. Paranızı yatırdıktan sonra panelden sipariş veremezsiniz. Buda paranızı almak için onlarca çaba sarf etmenize neden olacaktır. Sipariş vereceğiniz panelin güncel olup olmadığını öğrenmek için destek talebi veya ilgili numaraya mesaj atabilirsiniz.


Tik Tok Trendler


Tik tok trendlere girmek artık pek hayli zor diyebilirim. Aktif olarak paylaşım yapmanız gerekmektedir. Trendlerdeki kişiler hergün onlarca paylaşım yapıp aktiflik süresi yüksek kişilerdir. Tiktok 2019 trendlere girmek için günlük en az 5 -10 arası paylaşım yapmanız gerekmektedir. Paylaşımlarınıza yorum ve beğeni geldikçe trendlere girme şansınız artacaktır.Tik Tok Fiyatları Nelerdir

Yazı Okumayı sevmem Özet geç !


Tabiki bir çok kişiye yazı okumak sıkıcı gelebilir. Tik tok takipçi hilesi yaparken zararlarını ve faydalarını belirttim. Freemedya olarak takipçi satışı ne kadar yapsakta zararlarını saklamak satışlarımızı arttırabilir. Ama bu yazımız satışla ilgili değildir. Trendlere nasıl çıkacağınızla ilgilidir. Bilgi ve kullanımı hakkında uzunca belirtip tiktok takipçi hilesi yapmadan dikakt etmeniz gerektiğini açıkladım. Özet Olarak güncel fiyatlar ve Tik tok Bedava takipçi , Tik tok Ücretsiz takipçi , tik tok takipçi kazan gibi yazılara inanmamanız ve neden şifrenizi panellerle paylaşmamanız gerekitğini örneklerle gösterdim. Aşağıdaki butonlara ilgili yazı hakkında düşüncenizi tek tıkla belirtebilirsiniz.Yazı Sonu
Makale Detayları , Kısa Bir Özet

Tik Tok Takipçi - Takipçi Hilesi

Tik tok takipçi hilesi profilinizi hep bir adım ön planda tutar. Yüksek takipçi ve beğeni hesaplarınızı güncel tutmaya olanak sağlayabilir. Freemedya.net sayesinde artık tıkla takipçi atabileceksiniz. Tik tok takipçi satın al veya kazan ! Takipçi kazanmak istiyorsanız internet sitemizi öneren bir...

Yazi Linki :
Yazi Linki
/ Tarih :
09.09.2019
/ Makale Yazarı : Ali R Bulut

Tik Tok Takipçi - Takipçi Hilesi - Review Avg. Rating: 4 0 Reviews
Makale Yazarı
Free Medya

Free Medya 2017 ' De kurulan sosyal medya takipçi izlenme , beğeni gibi bir servisi bünyesinde bulunduran bir firmadır. Facebook İnstagram , Twitter , Youtube Twich Gibi bir çok sosyal medya kuruluşlarında hesaplarınızı sosyal medyada bir adım öne cıkararak popülerliğinizi arttırmaktayız.

Yorumlar
 • 0 Yorum
Yorum Yap
 • Yorum Bölümü