İçindekiler [ Gizle ]


Smm Panel Nedir ? : Smm Panel sosyal medya hesaplarınıza takipçi , beğeni , izlenme , abone gibi bir çok işlemi ücret karşılığı yapmanızı sağlar. Size sosyal medya da popülerlik , yüksek takipçisi ve yüksek beğenili bir hesabınız olmasına yardımcı olur. Smm Panel Nedir ? Dediğimizde kısaca ücret karşılığı size sosyal medya da popülerlik sunar. Peki bu gerekli midir ? Eğer sosyal medyayla ilgilenmiyorsanız bu pekte gerekli değildir. Hepimiz hemen hemen yüksek takipçisi olan hesaplarımız olsun ister. Ve aklımıza bir çok kez gelmiştir.


Genellikle reklam yaparak veya binlerce para harcayarak bunu kazanabiliriz. Peki o kadar paramız yoksa ? Harcadığımız tutarın 100 katı azına aynı popülerliğe ulaşabiliriz. Nasıl mı ? FreeMedya sizlere uygun fiyatlara , İnstagram Beğeni , İnstagram Yorum , İnstagram Erişim , İnstagram Profil Ziyareti , Facebook Beğeni , Facebook Yorum , Facebook Takipçi , Youtube İzlenme , Youtube Beğeni , Youtube Abone ve bir çok sayamadığımız özellik sunar. Kullanımı gayet basittir. Eline ilk defa telefon alan bir kişi bile kolaylıkla kullanabilir. Smm Panel Nedir ? Hala Merak ediyorsanız biraz daha bahsedelim.Smm Panel Nedir ? ,  Nasıl Çalışır ?


Smm Panel Manuel veya otomatik olarak çalışmaktadır. Manuel Olarak nasıl Çalışır ? Bir sipariş girersiniz site sahibi kendi siparişinizi tamamlar. Oto tarzı da api olarak başka bir siteden o servisi çeker. Üstüne bir mevla koyarak size satar. Smm Panel çalışma mantığı kısa bir özet geçersek. Başkasından alınanı size ücret koyarak satar. Bazı manuel panellerde mevcuttur. Paneli olup ta siparişi kendi tamamlar. Siz sipariş giresiniz kullanıcıları vardır ve siparişinizi kimseden almadan kendi tamamlar. 2 Adet çalışma mantığı mevcuttur. Kullandığını panele göre ve servis fiyatlarına göre durumu anlamanız zor olmaz. Messala fiyatlar çok mu yüksek ? bir başkasından yüksek fiyata aldığından kaynaklanabilir. Şu sıralar türkiye de paneller pek başarı sağlamamıştır. Bu yüzden fiyatlarda biraz pahalı olabiliyor. Kısaca çalışma mantığı böyledir.


Smm Panel Nasıl Kullanılır ?


Smm Panel Kullanımı gayet basit ve sadedir. Bunu sizlere resimli olarak anlatarak göstermek isterim.


1. Sitemize Üye Olduktan Sonra Yeni Sipariş Diyoruz

Smm Panel Resimli anlatım Bölüm 1

2. Kullanmak İstediğiniz Kategoriyi seçiyoruz

Smm Panel Resimli anlatım Bölüm 2

3. Kendinize Uygun servise tıklıyoruz

Smm Panel Resimli anlatım Bölüm 3

4. Kullanıcı adı ve İstediğimiz takipçiyi belirtiyoruz

Smm Panel Resimli anlatım Bölüm 4

Sipariş oluştur diyip takipçilerimizin gelmesini bekliyoruz.

FreeMedya Smm Panel kullanımı bu kadar basittir. Smm Panel Nedir adlı yazımızı okuduysanız , sizde Sipariş vererek kendinize instagram takipçi ve bir çok servisi gönderebilirsiniz. Smm Panel fiyatları 1000 Takipçi 0.50 kuruştan başlamaktadır. Sizde bu fırsatları kaçırmayın.

Yazı Sonu
Makale Detayları , Kısa Bir Özet

Smm Panel Nedir ? - Nasıl Kullanılır

Smm Panel Nedir ? : Smm Panel sosyal medya hesaplarınıza takipçi , beğeni , izlenme , abone gibi bir çok işlemi ücret karşılığı yapmanızı sağlar. Size sosyal medya da popülerlik , yüksek takipçisi ve yüksek beğenili bir hesabınız olmasına yardımcı olur. Smm Panel Nedir ? Dediğimizde kısaca ücret ...

Yazi Linki :
Yazi Linki
/ Tarih :
30.12.2018
/ Makale Yazarı : Ali R Bulut

Smm Panel Nedir ? - Nasıl Kullanılır - Review Avg. Rating: 0 0 Reviews
Makale Yazarı
Free Medya

Free Medya 2017 ' De kurulan sosyal medya takipçi izlenme , beğeni gibi bir servisi bünyesinde bulunduran bir firmadır. Facebook İnstagram , Twitter , Youtube Twich Gibi bir çok sosyal medya kuruluşlarında hesaplarınızı sosyal medyada bir adım öne cıkararak popülerliğinizi arttırmaktayız.

Yorumlar
  • 0 Yorum
    Daha önce yorum yapılmamış. İlk Yorum Yapmak için tıklayın.
Yorum Yap
  • Yorum Bölümü