İnstagram Takipçi Kasma

İçindekiler [ Gizle ]


İnstagram Takipçi Kasma yöntemleri , nasıl daha fazla kitleye ulaşabilirsiniz ? Bir kaç adımda nasıl aktif olarak takipçi arttıracağınızı belirteceğiz. İnstagram Son zamanlar'da en çok kullanılan sosyal medya araçlarından biri olmayı başarmıştır. Peki kaçımız bu sosyal medyada bir fenomen haline gelmiştir ? Bir çoğumuz yorum yaparak veya google amcaya sorular sorarak bir şeyler yapmaya çalışmaktadır. Diğer yarımız youtube de videolar izliyerek uygulamaktadır.

Biz bunları toparlayıp sizlere sunuyoruz en etkili yöntemden en kötü yönteme kadar nasıl sonuçlar sağlıyor onlara biz göz atacağız. Aşağıdaki maddeler denenmiş ve sonuçları sizlere sunulmuş halidir. Ama her yöntem % 100 işe yarayacağının garantisini veremeyiz. İnstagram Takipçi kasma yöntemlerine şimdi bir bakalım. Para veya parasız olarak bir çok yöntem ve bir çok reklam aracı bulunmaktadır.


1. İnstagram Reklamları


İnstagram Takipçi Arttırma yolları


Bunlardan birincisi instagramın kendi reklam ağıdır. 50 tl gibi ücretlere 50 bin kişiye gösterim sağlamaktadır. Ben dün bir reklam verdim ve sonuçları size kısa bir özet geçerek aktarıcam. 50 binlik bir gösterime sahip ücreti 46 tl profil ziyaretleri çok düşük. Gelen takipçi 50 tl ye 20 30 arası.2. Oto paylaşım Botlarıİnstagram da 3 adımda takipçi arttırma


Hergün 10 larca paylaşım yaparak gerçekten gösterimim çok fazla arttı. 6 Katı fazlası diyebilirim saniyede beğeniler ve 5 dk da bir 1 takipçi gelerek instagram reklamlarındaki takipçi sayısını katladı. Gelen takipçi 0 tl ye 100 - 150 arası.


Yazı Sonu
Makale Detayları , Kısa Bir Özet

İnstagram Takipçi Kasma

İnstagram Takipçi Kasma yöntemleri , nasıl daha fazla kitleye ulaşabilirsiniz ? Bir kaç adımda nasıl aktif olarak takipçi arttıracağınızı belirteceğiz. İnstagram Son zamanlar'da en çok kullanılan sosyal medya araçlarından biri olmayı başarmıştır. Peki kaçımız bu sosyal medyada bir fenomen haline ...

Yazi Linki :
Yazi Linki
/ Tarih :
21.09.2018
/ Makale Yazarı : Ali R Bulut

İnstagram Takipçi Kasma - Review Avg. Rating: 0 0 Reviews
Makale Yazarı
Free Medya

Free Medya 2017 ' De kurulan sosyal medya takipçi izlenme , beğeni gibi bir servisi bünyesinde bulunduran bir firmadır. Facebook İnstagram , Twitter , Youtube Twich Gibi bir çok sosyal medya kuruluşlarında hesaplarınızı sosyal medyada bir adım öne cıkararak popülerliğinizi arttırmaktayız.

Yorumlar
  • 0 Yorum
    Daha önce yorum yapılmamış. İlk Yorum Yapmak için tıklayın.
Yorum Yap
  • Yorum Bölümü