İçindekiler [ Gizle ]


İnstagram Takipçi Hilesi son zamanlar ' da çok kullanılmaya başlamıştır. Peki takipçi hilesi nasıl yapılır ? Ücretli veya ücretsiz olarak bir çok web site bunu yapmaktadır. Ama bu sistemler maalesef çok güvensiz. Kısaca hesap id ve şifrelerinizi girerek kendinizi takipçi attığınızda , Hesap bilgileriniz site sahibine gitmektedir. Ve yüksek takipçili bir hesabız olsun yada olmasın user için hesaplarınızı almaktadırlar. Peki güvenilir siteler var mı ? İnstagram Takipçi Hilesi yapacaksanız malesef ücretsiz yoldan güvenilir bir yol önermiyorum. Şifrelerinizi 3 çü şahıs kişilerin eline geçmesi size olan takipçinizi de kaybetmenizi ve hesabınızın çalınmasını sağlar.


Ben sürekli bir site kullanıyorum ve kendime takipçi atıyorum diyorsanız..


Üzülerek belirtiyorumki bir süre sonra takipçiniz yükselince hesaplarınız çalınma tehlikesiyle karşı karşıyadır. Kişiler 5 bin + takipçiyi filtreleyerek hesap şifrelerini değiştirmektedir. Böylelikle sizin aylarca uğrastığınız hesapları 20 30 tl gibi çok düşük ücretlere ya satıp yada reklam oto paylaşım hesabı veya kendilerine user olarak kullanmaktadır. Tabi ki böyle bir sonun olmasını kimse istemez. Ama İnstagram takipçi atacaksanız freemedya'yı kullanmanızı önermekteyim. İnstagram Takipçi Hilesi yaparken şifre vermenize gerek yok. Hiç bir şekilde hesap şifrenizi istemiyorum bir sigara parasına 10 bin takipçi alabiliyorsunuz. Hesaplarınızın çalınma veya  kapanma tehlikesiyle karşı karşıya gelmezsiniz.


Güvenli İnstagram Takipçi Hilesi Nasıl yapılır ?


İnstagram takipçi arttırmak istiyorsanız bunun çok daha başka güvenli yöntemleri bulunmaktadır. Güvendiğiniz yerden indirdiğiniz veya kullandığınız oto paylaşım botları bulunmaktadır. Veya sosyal medya paneli kısaca smm panel lerden takipçi alışverişi yapabilirsiniz. Sizlere çok daha güvenli takipçi hilesi sunmaktadır. Takipçi , izlenme , beğeni ve hikaye izlenme gibi bir çok özelliğe sahip bu paneller şuanda hesap çalımlarının önüne geçmiştir. Sizlerde Free Medya ' yı deneyebilirsiniz. 5 tl min ödeme ücreti sayesinde panelimizi deneyebilir memnun kalırsanız alışverişlerinizi freemedya dan yapabilirsiniz. İnstagram Takipçi Hilesi Güvenli olarak freemedya ' dan yapabilirsiniz.


FreeMedya İnstagram Takipçi Hilesi güvenlimi ? 


Yıllardır sosyal medya işleri yapmaktayız. Bu sektöre 4 sene önce adım atmış bulunmaktayız. Her geçen gün bünyemizi dahada güçlendirmekteyiz. Yeni servisler ucuz sosyal medya takipçi veya izlenmeleri bir çok firmadan daha da ucuza getirip ve ucuz olduğu gibi kalitelide olmasına dikkat etmekteyiz. Siz sadece siparişi ver diyip arkanıza yaslanıp gerisini bize güvenle bırakabilirsiniz. 3 gün içinde takipçiniz de %50 gibi bir düşüş olursa aldığınız takipçinin 2 katını sizlere atıyoruz. Biz işimize bu kadar çok güvenle sarılıyoruz.


Benim param yok takipçi satın alamam :(


Tabiki parası olmuyanları da freemedya unutmuyor. Referans sistemi sayesinde davet ettiğiniz üyeler alışveriş yapınca sizde onların yüklediği bakiyeye ortak oluyorsunuz. 20 tl bakiye yükleyen birinin 10% parası sizin hesabınıza yatıyor. Üye geldi bir kere para yatırdı artık para alamayacakmıyım ? Tabikide böyle düşünmeyin o üye artık sizin müşteriniz siz olsanızda olmasanızda onun artık yükleyeceği tüm paranın %10 u artık sizde ! Paranız mı yok biz size sosyal bir market sunuyoruz. Ve bir çok üyeye ulaştığınızda bonuslar ve size tl hediyeleri vermekteyiz. Biz bize güvenenleri yolda bırakmayız. Bitti mi ? Kazandığınız paraları tl ye çevirip hesabınıza yolluyabilirsiniz. FreeMedya Size bir ömür sunacak bir gelir kapısı sunuyor. Bizden alışveriş bu yüzden diğer firmalara göre çok daha iyi.


Çok daha başka yöntemleri varmıdır ? 


Belirtiğim gibi bir çok yöntem mevcuttur. Parayla ücretsiz veya doğal yoldan ilglenmeniz gerekmektedir. Zamanınızın olması gerekmektedir. En az  4 - 6 Saatinizi sosyal medyada aktif olarak paylaşım ve yorum yaparak geçirmeniz gerekiyor. Buda size takipçi ve beğeni olarak geri dönmektedir. İnstagram reklamlarıda mevcuttur ama pek önerdiğimiz bir sistem değildir. 50 bin görüntülenmeli bir reklam 50 tl gibi fiyatlara denk gelmektedir. Buda 50 tl ye 25 bin takipçi sitemizden atabilirsiniz demek peki değer mi sizce ? reklamndan gelen takipçi max 20 50 arasıdır. Malesef bu değişmemektedir. İnstagram son günlerde aynı kullanıcılara gösterdiği reklamları üst üste 3.4 kere gösterip reklam parası alması bir blogda konu olmuştu. Bu yüzden artık kendi reklamları bile güvenilir gelmeyebiliyor. Verdiği istatislikler hala beta aşamasında olup size 3 yukarı 5 asağı bir analiz çıkarması hala çözülmüş değildir. Son güncelleme ve yama notlarında bu sorunun düzeleceğini var sayıyoruz.


Ama reklamlardan takipçi beklemeniz sizi hayal kırıklığına uğratacağını bilmekteyiz. 500 1000 Tl gibi reklam bütçesinden bize geri dönüş pek olmadığı için bunu sizlere önermemiz çok yalnış bi durum olurdu. Öncelikle kendinize bir rotasyon oluşturmanızı bu planlar içinde ilerlemenizi önermekteyiz. Bir anda bir şeylerin olmasını beklemek yerine zamana dayalı bir işlem olduğunu unutmayınız. Doğal takipçi böyle elde edilir. Zamanınız yoksa bu olayı önermemekteyiz.İnstagram Takipçi Hilesi freeMedya da ücretli veya ücretsiz olarak ayrılmaktadır. Dilerseniz bize yeni kullanıcılar getirerek takipçi bedavaya alabilirsiniz. Veya uğraşmayıp parayla satın alabilirsiniz.


İnstagram Takipçi Arttırma


Kısaca bu konumuzda sizlere İnstagram Takipçi Arttırma nın detaylarından bahsettik. Daha detaylı veya takipçi satın almak istiyorsanız lütfen üye olup fiyatlarımıza göz atabilirsiniz. İnstagram Takipçi Hilesi FreeMedya.

Yazı Sonu
Makale Detayları , Kısa Bir Özet

İnstagram Takipçi Hilesi

İnstagram Takipçi Hilesi son zamanlar ' da çok kullanılmaya başlamıştır. Peki takipçi hilesi nasıl yapılır ? Ücretli veya ücretsiz olarak bir çok web site bunu yapmaktadır. Ama bu sistemler maalesef çok güvensiz. Kısaca hesap id ve şifrelerinizi girerek kendinizi takipçi attığınızda , Hesap bilgi...

Yazi Linki :
Yazi Linki
/ Tarih :
08.12.2018
/ Makale Yazarı : Ali R Bulut

İnstagram Takipçi Hilesi - Review Avg. Rating: 0 0 Reviews
Makale Yazarı
Free Medya

Free Medya 2017 ' De kurulan sosyal medya takipçi izlenme , beğeni gibi bir servisi bünyesinde bulunduran bir firmadır. Facebook İnstagram , Twitter , Youtube Twich Gibi bir çok sosyal medya kuruluşlarında hesaplarınızı sosyal medyada bir adım öne cıkararak popülerliğinizi arttırmaktayız.

Yorumlar
  • 0 Yorum
    Daha önce yorum yapılmamış. İlk Yorum Yapmak için tıklayın.
Yorum Yap
  • Yorum Bölümü