İçindekiler [ Gizle ]


İnstagram izlenme satın alarak videolarınızın hep bir adım önde olmasını sağlayabilirsiniz. İnstagram da keşfete çıkmadan izlenme kazanmanız artık çok daha zor bir hal oldu. Freemedya size 1000 izlenmeyi toplam 0.01 kuruşa satıyor. 1 kuruşa izlenme mi olur ? demeyin Sizlere hem ucuz hem kaliteli hizmet vermeye devam ediyoruz. Uygun ve kaliteli servislerimiz sayesinde yıllardır sosyal medya sektöründe takipçi , izlenme , beğeni gönderimine bıkmadan devam ediyoruz. İnstagram izlenme satın al ve videoların keşfete daha sık çıksın. Bunun için yapman gereken sadece 1 saniyelik bir işlem sipariş ver de geç videolarınız artık takipçiye ve izlenmeye doysun. İnstagram izlenme satın aldıktan sonra dakikalar içersinde izlenme hesabınıza yüklenir. İnstagram şifresi kesinlikle istemiyoruz ! Herhangi bir şey istemiyoruz. Sadece video linkini yazarak sipariş verebilirsiniz. Yıllardır verdiğimiz hizmetler sayesinde şuna kadar 1 Trilyon dan fazla izlenme gönderimi yaptık. Marketten bir çikolata fiyatına 100 bin izlenme veriyoruz. Herhangi bir sorun yok ! Hesabınız riske bile girmez. 


İnstagram izlenme Satın Al

İstagram ' da hemen hemen bir çok kişi izlenme satın almıştır. Sistemlerimiz güvenilir ve sorunsuz olup her türlü sorunda ise destek ekibimiz mevcuttur. Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için 7 / 24 destek ekibimiz bulunur. Uygun fiyatlara izlenme ve beğeni satın alabilirsiniz. İnstagram son zamanlarda en çok kullanılan sosyal medya platformu olmayı başarmıştır. Youtube servislerimiz den çok instagram servisleri satılmaktadır. İnstagram izlenme satın al ve popülerliğin daha fazla artsın. Bir çok izlenme servisimiz mevcuttur. Çoğunlukla keşfet ve profil ziyaretleri odaklı izlenmeler tercih edilmektedir. Siz de bu servislerden yararlanabilirsiniz. Uygun fiyat garantisi sunuyoruz ! Herkes alabilsin diye fiyatlarımızı en dibe indirdik ! İnstagram ucuz izlenme satın al diye fiyatlarımız çok daha ucuz.


Keşfet Odaklı İzlenme 

Bir çok izlenme servisimiz mevcuttur. Bunlardan bir tanesi keşfet odaklı izlenme servisimiz dir. Videonuz a attığınız izlenmenin bir kısmı keşfet odaklıdır. Keşfetten , Erişim , Profilden , Ana sayfadan , Gösterim , İzlenme ve diğer den olarak attığınız izlenmeyi her birine rastgele dağıtır. Bu sayede videonuz keşfete daha çabuk çıkmasını sağlar. İnstagram izlenme satın al keşfete çıkma ihtimalin yükselsin. 45 Bin ve üstü izlenmeler de keşfete çıkması daha yüksek ihtimaldir. Çoğu kişi bu servisimizden yararlanarak kendine izlenme + keşfet etkili etkileşim gönderir. Hem videonuza izlenme gelir hemde keşfete çıkması dahada kolay olur. Normal izlenmeye göre arasında küçük bir fark vardır. Ama genellikle bu izlenmeyi müşterilerimize önermekteyiz. Son zamanlarda hemen hemen herkes keşfete çıkmaya çalışmaktadır. Bu yüzden çıkmaya çalışırken küçük dokunuşlara gerek duymaktadır. Bizde sizlerin daha çok izlenme , beğeni ve takipçi kazanmanızı kolaylaştırmaya çalışmaktayız.


İnstagram Ucuz İzlenme Satın Al
İnstagram İzlenme Ve Profil Ziyaretleri

Bir diğer servisimizde izlenme + keşfet + profil ziyaretleridir. Bu sayede izlemek için gelen hesaplar profilinizi de ziyaret eder. Keşfet odaklı izlenme + profil ziyaretleri sayesinde videonuz gerçekten yüksek bir hit kazanır örnek olarak bir servisten kendimize izlenme atıp sonuçları konumuza ekleyeceğim. Sizde profil dağılımı görebilir ve bu sayede servisimizi kullanmadan sonuçlarına göz gezdirebilirsiniz. İnstagram izlenme satın al ve popülerlik yolunda hızlı adımlar atmaya başla.


İnstagram İzlenme veya Keşfet Neye Göre belirlenir ?

İnstagram profil ziyaretleri paylaştığınız gönderilerin ne kadar etkili olup olmadığını ve diğer kişilere de bu gönderileri önerip önermeyeceğini kendi içinde hesaplar. Eğer profil ziyaretiniz yüksek ve her zaman artıyorsa instagram bunu görmezden gelmez. Yararlı veya eğlenceli paylaşımlarınızı daha çok kişiye önerir. Bu sayede hem izlenirsiniz hemde instagram yararlı bir öneri yapmış olur. Ve kendi kullanıcısına güzel öneriler sunarak kendini bir adım önde tutar. Bu sayede en çok kullanılan sosyal medya olmayı başarmıştır. Sizlere istenilenin dışında öneriler sunsaydı belkide instagram şuan çok da sevilmeyebilirdi. Mesela siz ruj veya takipçi kazan gibi paylaşımlarla ilgileniyorsunuz , size araba veya çiçek gibi paylaşımlar önerseydi instagram da daha çok vakit geçirmeyebilirdiniz. Bunun nedeni çiçek ve arabadan sıkılıyor olmanızdır. Ama sizin sevdiğiniz ve izlediğiniz şeyleri sıklıkla gösterdiği için sıkılmanız biraz daha zor olabiliyor. İnstagram izlenme satın al sonrada eskiye göre paylaşımlarınızın daha çok izlenip izlenilmediğini bir kontrol edin. Bu işlemi 10 gün süreyle yaptıktan sonra artık paylaşımlarınızın değeri artmaya başlamaktadır. Tabiki bunun yanında kaydet ve yorum servislerimizide kullanarak daha çok kitle için instagramın önerilenler listesine girebilirsiniz. Buda size güvenip güvenmediğine bağlıdır. Çok spam yemişsseniz takipçileriniz beğenmiyor veya izlemiyorsa sizi önerilenler listesine alacağını düşünmüyorum. 


İnstagram izlenme Satın Aldım Videolarım Hala aynı ve Sinirliyim .@

Bir satın aldığınız paketten sonra direk keşfete düşmeyi veya daha çok hit kazanmayı unutun. Eğer böyle olsaydı 1 tl ye herkes keşfette dolaşırdı. Bunun Asıl sırrı devamlılık ve sabırdır. Zaten istenilen ücret 10 bin izlenme 10 kuruştur. Ben 10 kuruşu para üstü kalınca neyse kolay gelsin diyorum. Siz 10 kuruşa direk keşfete çıkmayı hedeflemiyin. 10 gün günde 2 video ve takipçinize göre izlenme atarak bunu devamlıymış gibi göstermeniz gerekmektedir. Çünkü herkes 1 paylaşım atar ve izlenir. Bunu instagram sıradan görür  , ama 10 gündür sıklıkla paylaşım atıyorsanız ve izlenmeniz sürekli yükseliyorsa , instagram da sizin emeklerinizi boşa cıkarmamaktadır.  İnstagram izlenme satın al hhemen paylaşımlara başla !


Keşfete neden çıkmıyorum hala ?

Keşfete çıkmıyorsanız hala verdiğiniz hastag ları bir kontrol etmenizi öneririm. Çoğu hastag 2 milyon gönderili 100 bin gönderili hastaglardan oluşuyorsa , çıkmanız imkansız olabilir. ilk 10 bin hastag dan sonra yavaş yavaş bunu yükseltmeniz gerekir. Mesala ilk hastaglar #arabadunyalari ( 10 bin gönderi ) #ucuzarabasatinal (12 bin gönderi ) bunlardan başlayarak en son hedeflediğiniz #araba ( 2 milyon gönderi ) li asıl hastaga çıkabilirsiniz. Birden direk ordan çıkmayı beklemeniz en büyük hatanız olur. Her zaman zafere giden yolu merdiven olarak görmeniz gerekmektedir. Düz bir yokuşu çıkmaya çalışmanız başlangıç olarak ilk hatanız olabilir. instagram izlenme satın al ve hemen çık diye bir kural maalesef yoktur. Eğer yüksek bir hedefiniz varsa bir planınızda olması gerekir. Her gün devamlı paylaşım yaparak izlenmeyle bunu destekleyerek yüksek kitlelere ulaşmanız daha çok sabır işidir. Bunun maliyeti düşük olduğundan ben sizlere sattığım 10 kuruşla zengin olmam. İnanın bu kadar ucuza koyduğum için kaarı çokda düşüktür. Mesela 0.01 ücreti olan izlenmeden nerdeyse 0 para kazanmaktayım.  Fiyatlarımız uygun ve kaliteli servislerden oluşmaktadır. Dilerseniz 5 tl yükleyerek servislerimizi deneyebilir sonuçlara göre yüksek miktarda bakiye yükleyerek panelimizi kullanabilirsiniz. Freemedya.net olarak sadece instagram izlenme satın al demiyoruz. Beğeni , takipçi , gösterim , yorum , kaydet , hikaye gibi onlarca servisimiz mevcuttur. Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için her zaman yeni servisler eklemekteyiz. Detaylı bilgi için bize ulaşabilir veya hizmetlerimizden yararlanabilmek için sitemize üye olabilirsiniz.

Yazı Sonu
Makale Detayları , Kısa Bir Özet

İnstagram izlenme Satın Al

İnstagram izlenme satın alarak videolarınızın hep bir adım önde olmasını sağlayabilirsiniz. İnstagram da keşfete çıkmadan izlenme kazanmanız artık çok daha zor bir hal oldu. Freemedya size 1000 izlenmeyi toplam 0.01 kuruşa satıyor. 1 kuruşa izlenme mi olur ? demeyin Sizlere hem ucuz hem kalitel...

Yazi Linki :
Yazi Linki
/ Tarih :
20.02.2019
/ Makale Yazarı : Ali R Bulut

İnstagram izlenme Satın Al - Review Avg. Rating: 0 0 Reviews
Makale Yazarı
Free Medya

Free Medya 2017 ' De kurulan sosyal medya takipçi izlenme , beğeni gibi bir servisi bünyesinde bulunduran bir firmadır. Facebook İnstagram , Twitter , Youtube Twich Gibi bir çok sosyal medya kuruluşlarında hesaplarınızı sosyal medyada bir adım öne cıkararak popülerliğinizi arttırmaktayız.

Yorumlar
  • 0 Yorum
    Daha önce yorum yapılmamış. İlk Yorum Yapmak için tıklayın.
Yorum Yap
  • Yorum Bölümü